Centrum zdrowia Medfemina

Ginekologia i położnictwo na światowym poziomie

Badania prenatalne na najwyższym poziomie
Blog

Badania prenatalne na najwyższym poziomie

Placówka, która może pochwalić się naprawdę bogatą ofertą. Kieruje swoje usługi do kobiet, oferując im między innymi różne badania prenatalne, których wykonanie pozwala stwierdzić, czy rozwijające się w łonie matki dziecko jest zdrowe.

Od samego początku obecności na rynku placówka stawia na najwyższą jakość usług. Zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy mogą pochwalić się rozległą wiedzą teoretyczną i bogatym doświadczeniem praktycznym. Placówka daje możliwość wykonania różnych testów prenatalnych. Można tu poddać się między innymi klasycznej amniopunkcji. Placówka wykonuje również bardziej nowoczesne badania. Zalicza się do nich między innymi test NIFTY, a także test Harmony. Personel placówki dba o to, aby kobieta, od której pobierany jest materiał do badania czuła się naprawdę komfortowo. Badania zawsze wykonywane są z pełnym poszanowaniem intymności przyszłej mamy po to, aby niepotrzebnie nie dokładać jej stresu. Jest to naprawdę jedna z lepszych placówek tego typu w kraju.

Badania prenatalne

Nie wiesz gdzie wykonać badania prenatalne?  Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu zaprasza – medfemina.pl/badania-prenatalne.