Centrum zdrowia Medfemina

Ginekologia i położnictwo na światowym poziomie

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?
Blog

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Gabinety i kliniki, w których świadczone są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, cieszą się w naszym kraju coraz większym powodzeniem. Budzą duże zainteresowanie ze strony kobiet, jeszcze więcej jest zaś pań, które dopiero rozważają skorzystanie ze stwarzanych przez nie możliwości. To właśnie one najczęściej zadają pytanie o to, czym zajmuje się ginekologia estetyczna, a tym samym – czy może pomóc także im.

Zakres zabiegów różni się w zależności od tego, z jaką kliniką mamy do czynienia, jednym z najpopularniejszych okazuje się jednak lifting krocza – zabieg na który decyduje się coraz większa grupa kobiet. Lifting krocza sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy wykonanie wcześniejszych zabiegów (między innymi porodu) wymagało nacięcia krocza. Oczywiście, już po nacięciu krocze jest zszywane, bardzo często jednak szwy są założone nieprawidłowo lub okazują się być za słabe, co sprawia, że efekt końcowy nie satysfakcjonuje. Modna jest także plastyka pochwy, na którą składają się zabiegi podnoszące zarówno jej walory estetyczne, jak i ratujące zdrowie i komfort pożycia.

Centrum Zdrowia Medfemina

Prywatny szpital ginekologiczno – położniczy Medfemina zaprasza do skorzystania z usług. Sprawdźcie ofertę – ginekologia estetyczna Wrocław.