Centrum zdrowia Medfemina

Ginekologia i położnictwo na światowym poziomie

Zabiegi ginekologii estetycznej
Blog

Zabiegi ginekologii estetycznej

Kobiety coraz częściej decydują się poprawić wygląd swoich miejsc intymnych, jeżeli nie są z niego zadowolone. Ginekologia estetyczna daje perspektywę pozbycia się niedoskonałości związanych z wyglądem warg sromowych, ich kolorem oraz wielkością. Tego typu zabiegi poprawiają również komfort życia po porodzie, pozwalają na zwiększenie doznań seksualnych oraz czerpanie dużo większej przyjemności ze współżycia.

Do wykonania zabiegu z ginekologii estetycznej mogą być wskazania nie tylko estetyczne, ale również medyczne. Zabiegi z tej dziedziny ginekologii nie należą do bolesnych, chociaż są wykonywane w miejscach szczególnie wrażliwych.

Jakie są wskazania medyczne do zabiegu ginekologii estetycznej?

Wskazania medyczne obejmują zazwyczaj problemy pojawiające się u kobiety po porodzie. Blizna po nacięciu krocza, zbyt luźne lub zbyt ciasne ujście pochwy oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Natomiast w okresie menopauzalnym bardzo wiele kobiet cierpi na nadmierne infekcje oraz suchość pochwy.

Wskazania estetyczne do zabiegów ginekologii estetycznej

Wskazania estetyczne głównie obejmują brak akceptacji z wyglądu narządów intymnych. Chociaż nie istnieją żadne przyjęte kanony piękna narządów płciowych, to niestety wiele kobiet nie może pogodzić się z wyglądem warg sromowych.

Oferta Szpitala Medfemina

Szpital Medfemina we Wrocławiu oferuje szeroki zakres diagnostyki oraz leczenia z dziedziny ginekologii, położnictwa oraz chirurgii. Mocną stroną szpitala jest ginekologia estetyczna, która w dużym stopniu przyczynia się do podniesienia komfortu psychicznego oraz fizycznego pacjentki. Zapraszamy na konsultacje do Szpitala Medfemina.