Centrum zdrowia Medfemina

Ginekologia i położnictwo na światowym poziomie

Ginekologia estetyczna, czyli każda kobieta może się sobie podobać
Blog

Ginekologia estetyczna, czyli każda kobieta może się sobie podobać

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z wyglądu swoich okolic intymnych. Uskarżają się na to, jak wyglądają ich wargi sromowe. Na szczęście dzisiaj nie jest to żaden problem. Rozwiązaniem jest ginekologia estetyczna, która pozwala każdej kobiecie poczuć się naprawdę piękną.

Zabiegiem, który oferuje ginekologia estetyczna i który wybierany jest przez kobiety coraz częściej jest plastyka warg sromowych, czyli labioplastyka. Jest to zabieg o charakterze chirurgicznym, który przeprowadzany jest po to, aby nadać wargom sromowym wygląd akceptowany przez kobietę. Obecnie lekarze specjaliści wykonujący ten zabieg mogą sięgnąć po jedną z przeszło dwunastu technik zabiegowych, dopasowując ją maksymalnie do rodzaju przypadłości, z którą trzeba się rozprawić, a także oczekiwań kobiety.

Placówką, w której wykonywana jest obecnie labioplastyka jest wrocławska Medfemina. To miejsce, w którym wykorzystuje się najnowocześniejsze metody i narzędzia, co pozwala uzyskać efekt idealny. Warto dodać, że placówka ta zatrudnia specjalistów najwyższej klasy, którzy mają duże doświadczenie w zakresie ginekologii estetycznej.